Weidmuller ACT20P-CI-2CO-S 7760054115 Signaalimuunnin/erotin
Lyhyt kuvaus:
Weidmuller ACT20P-CI-2CO-S 7760054115 IS-signaalijakaja, HART®, tulo: 0(4)-20 mA, lähtö: 2 x 0(4) – 20 mA.
  • Tuotetiedot
    Tuotetunnisteet
    Weidmüllerin analogisen signaalinmuokkauksen sarja:
    Tuotelinja sisältää seuraavat toiminnot:
    Eristysmuuntajat, syöttöerottimet ja signaalimuuntimet DC-standardisignaaleille
    Lämpötila-anturit vastuslämpömittareille ja termoelementeille,
    taajuusmuuntimet,
    potentiometri-mittausmuuntimet,
    sillan mittausmuuntimet (venymäanturit)
    laukaisuvahvistimet ja moduulit sähköisten ja ei-sähköisten prosessimuuttujien valvontaan
    AD/DA-muuntimet
    näytöt
    kalibrointilaitteet
    Analoginen signaalinmuokkaus
    Yleiset tilaustiedot
    Versio Signaalinjakaja, HART®, Tulo: 0(4)-20 mA, Lähtö: 2 x 0(4) - 20 mA
    Tilausnro 7760054115
    Tyyppi ACT20P-CI-2CO-S
    GTIN-koodi (EAN) 6944169656569
    Määrä 1 kpl.
    Mitat ja painot
    Syvyys 113,7 mm
    Syvyys (tuumina) 4,476 tuumaa
    Korkeus 117,2 mm
    Korkeus (tuumina) 4,614 tuumaa
    Leveys 12,5 mm